Intra in cont pentru a administra mai usor anunturile tale. Click aici daca nu ai deja un cont.

ANGAJAM ELECTROMECANIC - PLOIESTI Firma

3 months ago Locuri de munca Ploieşti 26 vizualizari

  • img

0.0 stea

Locatia: Ploieşti
Salar: --

Societate comercială cu activitate ȋn domeniul producției industriale angajează

ELECTROMECANIC

Cerințele şi Responsabilitățile postului:

Asigură ȋntreținerea, reglarea, depanarea mecanică şielectrică a utilajelor din unitatea de producție;

Execută activitățile de mentenanță preventivă, ȋn conformitate cu procedurile stabilite, asigurând astfel operarea eficientă autilajelor şi a maşinilor (diagnosticare, reparații);

Efectuează lucrari de motare/demontare, probe defuncţionare utilaje şi service echipamente;

Efectueaza reviziile periodice ale echipamentelor dinunitatea de producție;

Supraveghează procesul de lucru al echipamentelor din unitate, pentru a satisface cerințele de productivitate şi calitate impuse despecificațiile tehnice corespunzatoare;

Studii de profil - calificare electromecanic;

Cunostințe electrica, electronica, mecanica;

Beneficii:

Pachet salarial competitiv bazat pecompetențele profesionale.

Asteptam CV-urile dvs pe adresa de email [email protected]!

Detalii suplimentare

Firma MULTIMETAL
Program de lucru Program intreg

Nota: Trebuie sa fi conectat pentru a publica un review.