Intra in cont pentru a administra mai usor anunturile tale. Click aici daca nu ai deja un cont.

Angajam lucrator comercial - magazin vopsele Firma

3 months ago Locuri de munca Braşov 28 vizualizari

  • img

0.0 stea

Locatia: Braşov
Salar: --

Descrierea postului:

-Promovarea produselor in magazin

-Vanzarea si incasarea contravalorii produselor vandute

-Intocmirea registrului de casa

-Realizarea comenzilor de aprovizionare in sistem

-Receptia marfurilor

-Asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca

Ce ne dorim de la viitorul coleg(a):

-Studii medii

-Experienta in domeniul vopselelor nu este obligatorie - dar constituie un avantaj

-Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii

-Atentie la detalii si lucrul in echipa

-Initiativa,integritate,adaptabilitate

-Sa fie o persoana muncitoare si responsabila

Asiguram un mediu de lucru placut, oportunitate de dezvoltare prin perfectionare continua, traininguri pe produse si pachet salarial motivant.

Detalii suplimentare

Start Date 19.02.2018
Firma SC APRIL 91 SRL
Program de lucru Program intreg

Nota: Trebuie sa fi conectat pentru a publica un review.