Intra in cont pentru a administra mai usor anunturile tale. Click aici daca nu ai deja un cont.

ANGAJAM SUDOR - PLOIESTI Firma

3 months ago Locuri de munca Ploieşti 25 vizualizari

  • img

0.0 stea

Locatia: Ploieşti
Salar: --

Societate comerciala cu activitate in domeniul productiei industriale angajeaza SUDOR

Cerintelesi Responsabilitatile postului:

- Pregatirea si verificarea aparatelor de sudura;

- Pregatirea pieselor in vederea sudarii;

- Reglarea aparatelor de sudura, reglare tensiune/intensitate curent electric;

- Verificarea conformitatii piesele finite obtinute;

- Verificarea in permanenta a integritatii si bunei functionari a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii desfasurate;

- Cunoasterea metodelede sudura, echipamentele si materialelor de sudura specifice

- Cunostinte sudura multistrat in procedeul MIG-MAG;

- Capacitate de interpretare a planurilor si desenelor tehnice specifice;

- Studii tehnice, calificare in meseria de sudor;

- Experinţă: minim 3 ani in domeniu;

- Atestate specifice diferitelor procedee de sudura MIG-MAG (constituie avantaj).

Beneficii:

Pachet salarial competitiv bazat pecompetențele profesionale.

Asteptam CV-urile dvs pe adresa de email [email protected] !

Detalii suplimentare

Firma MULTIMETAL
Program de lucru Program intreg

Nota: Trebuie sa fi conectat pentru a publica un review.