Intra in cont pentru a administra mai usor anunturile tale. Click aici daca nu ai deja un cont.

Juniper QSFPP-100GBASE-LR4 Privat

2 weeks ago Electrice si Electrocasnice Râmnicu Vâlcea 43 vizualizari

250 euro

  • img
  • img
  • img
  • img

0.0 stea

Pret : 250 euro Negociabil

Optical interface

Single-mode

Standard

IEEE 802.3ba-2010

Maximum distance

9/125 SMF cable, 10 km (6.2 miles)

Transmitter wavelength per lane

1294.53 through 1296.59 nm

1299.02 through 1301.09 nm

1303.54 through 1305.63 nm

1308.09 through 1310.19 nm

TX power per lane

minimum: -4.3 dBm (0.37 mW)

maximum: 4.5 dBm (2.82 mW)

RX power per lane

minimum: -10.5 dBm (0.09 mW)

maximum: 4.5 dBm (2.82 mW)

Total TX power

minimum: 1.7 dBm (1.48 mW)

maximum: 10.5 dBm (11.28 mW)

Total RX power

minimum: -4.4 dBm (0.36 mW)

maximum: 10.5 dBm (11.28 mW)

Receiver sensitivity (OMA) per lane (maximum) –8.6 dBm